اولین مرکز تخصصی مشاوره کنکور هنر

درباره ی ما

به سایت هنر کنکور خوش آمدید

گروه مشاوره و آموزشی هنر کنکور بیش از 5 سال است که به صورت تخصصی در زمینه مشاوره، برنامه ریزی و آموزش های ویژه کنکور هنر فعالیت داشته و مفتخر هستیم که هنرجویان بسیاری را در مسیر رسیدن به دانشگاه همیار و همراه بوده ایم.

مصطفی اسفندیاری

مصطفی اسفندیاری,mostafa esfandiari,yhwh,9999999999999999,36,مشاور کنکور هنر,کنکور هنر سراسری 98,طراح نور,مدرس دانشگاه,ورکشاپ طراحی نور, درک عمومی هنر, خلاقیت تصویری و تجسمی,خلاقیت نمایشی, خلاقیت موسیقی,خواص مواد, رتبه برتر,مشاوره تخصصی و خصوصی,آموزشگاه کنکور سیرنگ,سیم آخر, میدیا

فعالیت های ما

 • 1390

  تأسیس اولین مرکز مشاوره تخصصی کنکور هنر

  این مجموعه در سال 1390 توسط مصطفی اسفندیاری فعالیت خود را به صورت آنلاین در فضای مجازی آغاز نموده است. خدا را شاکریم که در این سال ها توانسته ایم بیش از 100 هنرجو را با رتبه ی زیر 150 روانه ی بهترین دانشگاه های هنری سازیم.

  1394

  ارائه مشاوره به هنرجویان خارج کشور و اقلیت مذهبی

  برای اولین بار در ایران ارائه مشاوره و برنامه ریزی برای هنرجویان خارج از کشور با استفاده از مکالمه تصویری و همچنین ارائه برنامه درسی برای اقلیت مذهبی که درس معارف آن ها با سایر کنکوری ها متفاوت می باشد.

  1397

  طراحی پکیج آموزشی "استاد - مشاور"

  ارائه اولین بسته آموزشی استاد - مشاور برای آموزش های خصوصی در منزل هنرجویان با شرایط خاص، آموزش های پایه و کنکور عملی و ارائه پکیج و جزوات آموزشی ویژه مطالعه در منزل

گروه ما

محمد شاهی پور

مشاور و کنترل کیفی

عمید ابطحی

مدرس و مشاور تغییر رشته

اولین مرکز مشاوره تخصصی کنکور هنر در ایران