اولین مرکز تخصصی مشاوره کنکور هنر

خدمات مشاوره ما

کنکور هنر,مشاوره تخصصی کنکور هنر,کنکور سراسری هنر98,برنامه ریزی درسی,مصطفی اسفندیاری,69

مشاوره تخصصی کنکور سراسری هنر


کنکور سراسری از جمله مسائلی است که هر فردی در زندگی تحصیلی خود حداقل یکبار با آن روبرو خواهد شد. در این راه ممکن است داوطلب کنکور به دلایل مختلف ناشی از عدم شناخت مشاوران تحصیلی کارآزموده در زمینه کنکور سراسری در دام برخی از سودجویان افتاده و ضمن صرف هزینه های کلان مالی و زمانی آینده خود را به خطر بیاندازد. یک مشاور خوب کنکور سراسری کسی می تواند باشد که قبلا از آن عبور کرده باشد. او راهکارهایی که باعث انگیزه و شوق شما می شود را معرفی می کند. بهترین منابع و کتاب های آموزشی را می شناسد و مهم تر از آنکه درس خواندن را به تفریح تبدیل می کند. نکته ی حائز اهمیت اینکه بسیاری از دانش آموزان در ماه های نزدیک به کنکور بسیار نا امید شده و با تصمیم اشتباه کنکور را به سال بعد منتقل می کنند. راز موفقیت در کنکور به صورت کلی تلاش، دقت و درک عمیق مفاهیم است اما چگونگی این کار مسیری ناشناخته است. مشاوران ما به صورت حضوری و غیرحضوری بوسیله شبکه های اجتماعی و مکاله تلفنی در کنار شما عزیزان خواهند بود.

رزرو


مشاوره تحصیلی در زمینه افت تحصیلی، کاهش اضطراب و افزایش حافظه و سرعت مطالعه


برخی از دانش‌آموزان با وجود اینکه افت تحصیلی نشان نمی‌دهند، اما نیاز به آموزش شیوه‌های صحیح مطالعه و روش‌های بهسازی حافظه دارند. آموزش چنین روشهایی می‌تواند به جلوگیری از اتلاف وقت دانش‌آموز و بالا بردن بهره‌وری او کمک نماید. برنامه‌ریزی برای مطالعه، رعایت اصول صحیح مرور و تکرار، علی الخصوص در برنامه‌ریزی مطالعه کنکوری، رعایت ویژگیهای ذهن و الگوهای متفاوت حافظه‌ مختلف می‌تواند به دانش‌آموز کمک کند تا روش مطالعه صحیحی بر اساس شرایط محیطی-خانوادگی و ویژگی‌های شخصیتی خویش داشته باشد و نتیجه بهتری کسب نماید. تقویت حافظه از مسائل مهمی است که دانش آموز در طول دوره تحصیلی خود و مخصوصا دوران نهایی مطالعه کنکوری و تست‌زنی به آن نیاز مبرم دارد تا بتواند در کمترین زمان ممکن بیشترین استفاده را از زمان مطالعاتی و تست زنی خود ببرد و هر لحظه نتیجه بهتری از فرآیند مطالعه خود را ببیند. شناخت علل و ریشه‌یابی افت تحصیلی در گام اول قرار دارد و بعد از پیدا کردن علت، مشاور به کمک دانش‌آموز و در صورت لزوم خانواده او و مسئولین مدرسه به رفع آن علت اقدام می نماید و یا راهنمایی‌هایی جهت تغییر وضعیت به دانش‌آموزان برای رفع علت ارائه می‌شود و پیشرفت او مورد پیگیری قرار می‌گیرد. از جمله این راهنمایی‌ها: شیوه افزایش انگیزش دانش آموز، آموزش شیوه‌های صحیح مطالعه، آموزش شیوه‌های مواجهه با تغییرات اساسی، شیوه های مقابله با استرس، ارتباط بین فردی با دوستان و غیره بنا به ریشه‌ی موضوع خواهد بود.

رزرو
کاهش استرس,مشاوره تحصیلی و انگیزیشی,کنکور هنر,مشاوره کنکور هنر,مصطفی اسفندیاری,69
مشاوره کنکور هنر,تغییر رشته,انتخاب شغل,کنکور سراسری 98,مصطفی اسفندیاری,69

مشاوره تغییر رشته و انتخاب تحصیلی - شغلی


انتخاب رشته شاید اولین و مهمترین تصیم ها در زندگی اجتماعی و حرفه ای هر فرد است و در بسیاری در مواقع موفقیت در آینده تحصیلی و شغلی ، جایگاه اجتماعی، وضعیت مالی در گرو این انتخاب قرار دارد. بدون شک انتخاب صحیح بر اساس هویت و ویژگی های شخصیتی هر فرد نیازمند راهنمایی گرفتن از مشاوران حرفه ای و کارآزموده می باشد. مشاوران ما به شما کمک می کنند که با شناخت عمیقتر از ویژگی ها، توانایی ها، استعدادها و نیازهای خود، و همچنین با انطباق آن ها با رشته ها و شرایط جامعه تصمیم مناسبی در مورد انتخاب رشته تحصیلی اتخاذ نماییم. ویژگیهای دانش‌آموز که باید شناسایی شوند عبارتند از: میزان بهره هوشی، نمرات تحصیلی او، تعیین نقاط قوت و ضعف او در دروس مختلف، بررسی علایق و استعدادهای او در زمینه رشته‌ها و مشاغل که برای این مهم، گاهی مشاور از آزمون هایی چون تست هوش، آزمون رغبت سنج و آزمونهای سنجش استعداد، آزمون های فرافکن، تست های روانسنجی و نیمرخ شخصیتی کمک می‌گیرد و گاهی با صحبت و گفت‌و‌گوی دوسویه به این اطلاعات دست می‌یابد. از سوی دیگر باید دانش‌آموز شناخت کاملی نیز از رشته‌های تحصیلی و آینده هر کدام بدست آورد؛ اینکه چه دروسی در آن مطالعه می‌شود؟ آینده تحصیلی و مقاطع بالاتر آن چگونه است؟ آینده شغلی و مراحل پیشرفت در آن چیست؟ الزامات شخصیتی و فردی مورد نیاز رشته چیست؟ مناطقی که تمرکز آن شغل بیشتر است کجاهاست و…

رزرو


بسته ی ویژه استاد - مشاور


برخی از هنرجویان به دلایل بسیاری از جمله فاصله محل سکونت تا مرکز شهر، شرایط جسمانی و روحی، موقعیت اجتماعی و خانوادگی نمی توانند از خدمات آموزشگاه های هنری و امکانات هنرجویان عادی استفاده نمایند. ما مفتخر هستیم برای اولین بار در ایران توانسته ایم خدمات آموزش و مشاوره در منزل یا محل کار را با بهره مندی از بهترین اساتید و مشاوران با کیفیت و دقتی بالاتر از آموزشگاه های هنری ارائه نمائیم. بسته ی آموزشی ما شامل کلاس های خصوصی، آزمون های ارزشیابی، جزوات ویژه و تخصصی، فایل های تصویری و صوتی کار در منزل و پشتیبانی و برنامه ریزی روزانه و هفتگی برای هنرجو می باشد.

رزرو
مشاوره کنکور هنر در منزل,کنور سراسری,استاد - مشاور,هنر کنکور,مصطفی اسفندیاری,69